Náš příběh

začali jsme rokem 1998, kdy působíme na dopravním trhu a zabýváme se mezinárodní silniční kamionovou přepravou v rámci celé Evropy. Od začátku našeho podnikání  plánujeme a realizujeme přepravu zboží vlastní flotilou vozidel.

Největší hodnotou je pro nás spolehlivost, profesionální přístup, bezpečnost a kvalita.

KAMIONOVÁ PŘEPRAVA

realizujeme kamionovou přepravu po celé Evropě. Přepravíme Vám kusové zásilky i nadrozměrné náklady včetně teplotního režimu. Pokud potřebujete jednorázovou, sezonní, nebo pravidelnou kamionovou přepravu, obraťte se na nás. Jezdíme expresně po českých i evropských silnicích. Dbáme na profesionalitu našich řidičů.

výkon

Disponujeme vlastním a moderním vozovým parkem, který se skládá z více než dvaceti vozidel s návěsy. Pravidelně park obnovujeme, čímž dosahujeme vyšší spolehlivosti.

Odpovědnost

Řídíme se certifikovanými postupy dle normy ISO 9001-2016, pravidly INCOTERMS 2020 a podmínkami Mezinárodní přepravní úmluvy CMR. Vozidla navíc splňuji emisní normu Euro 6 , která minimalizujeme dopad na životní prostředí.

kvalita

Máme zkušenosti s přepravou nejširšího sortimentu zboží: kovové konstrukce, paletové zboží, elektrozařízení, ocelové trubky a další.

Ondřej Kukol

manažer dopravy

„Jsme prosperující a neustále se rozrůstající dopravní společnost.“

Michal Ficek

import

„Starám se o poptávky a vše v souvislosti s dovozem zboží do České republiky “

Jana Vrbová

fakturace

„Proberu s Vámi faktury, dobírky a další čísla.“

Montag-trans

kolekce

Navštivte nás