MONTAG - TRANS Opava

MONTAG-TRANS s.r.o. . Jmenuji se Tomáš Montag a založil jsem tuto dopravní firmu, která se od svého založení zabývá exportem a importem nákladů po celé Evropě.

Máme zkušenosti s přepravou nejširšího sortimentu zboží, což zajišťujeme odborností našich zaměstnanců tak, aby výsledkem naší činnosti byl především spokojený zákazník.

Pro zajišťování přeprav disponujeme vlastním vozovým parkem s počtem 8 nákladních vozidel.

Používáme kvalitní dopravní prostředky splňující normy EURO 4 + 5, EEV, čímž minimálně zatěžujeme životní prostředí. Specializujeme se na přepravy v zemích Beneluxu, Německa a Francie,zajištujeme přepravy celovozových zásilek i částečných nákladů.

Nabízíme přepravy nadrozměrných nákladů, přepravy s teplotním režimem. Vytěžujeme rozsáhlou síť prověřených smluvních dopravců. Disponujeme pojištěním odpovědnosti dopravce vyplývající z mezinárodní Úmluvy CMR . Zaručujeme dodržování stanovených dodacích podmínek. V případě zájmu nás prosím kdykoliv kontaktujte na tel.číslech: T.Montag 602786841, O.Kukol 725745251.

Montag Opava – hledáme řidiče

+420 602 786 841 MONTAG – TRANS Opava Hledáme řidiče Aktuálně hledáme řidiče skupiny C+E. Za dobře odvedenou práci nabízíme stabilní zázemí, pracovní smlouvu na

ČTI VÍCE »

MONTAG OPAVA -Nadrozměrný náklad

+420 602 786 841 Nadrozměrný náklad? Není problém! Disponujeme povolením Ministerstva dopravy, umožňující přepravu zvlášť těžkých nebo rozměrných předmětů. Jsme schopni zajistit speciální vozidla, jejichž rozměry i

ČTI VÍCE »